Clash of Clans

نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان

نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان

تمام کسانی که بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) را انجام می‌دهند در مورد جزئیات و نکات حائز اهمیت آن اطلاعی ندارند. اما آشنایی با این نکات به مراتب حائز اهمیت است. در این مقاله قصد داریم به نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان (Clash of Clans) اشاره کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان (Clash of Clans)

اگر از افرادی هستید که تقریبا به تازگی بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) را آغاز کرده‌اید، توصیه می‌کنیم که به هیچ عنوان این مقاله را از دست ندهید. بازی کلش اف کلنز شامل نکات و جزئیات ریزی می‌شود که توجه به آن‌ها برای کسب موفقیت بیشتر در بازی از اهمیت بالایی برخوردار است.

در این مقاله قصد داریم به معرفی نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان (Clash of Clans) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

همیشه نمی‌توانید در تمام حملات خود، همه منابع دشمن را غارت کنید!

میزان غنائم یا لوتی که برایتان قابل غارت هستند به لول دو دهکده و درصد لوت موجود در هر یک از ساختمان ها بستگی دارد. پس انتظار نداشته باشید که در تمام حملات خود بتوانید تمام منابع بیس دشمن را غارت کنید.

Clash of Clans

Clash of Clans

مراقب کلن کسل (Clan Castle) دشمن باشید!

در اتک هایی که می‌دهید به کلن کسل دشمن دقت کنید. ممکن است در کلن کسل نیرو های کلنش دشمن کمین کرده باشند و منجر به از بین رفتن تمتم برنامه ریزی های اتک شما شوند. برای بررسی این موضوع یک روش خوب وجود دارد که مربوط به پیاده کردن چند عدد از نیرو هایتان در محدوده کلن کسل می‌شود. اگر با پیاده کردن نیرو هایتان در شعاع تحت پوشش کلن کسل، سرباز هایی از آن خارج شدند، پس در کلن کسل مورد نظر سربازهای دشمن کمین کرده‌اند. دقت داشته باشید که اگر نیرو های شما سریع بمیرند، سرباز های کلن کسل خارج نخواهند شد. پس باید آن ها را به گونه ای خالی کنید که حداقل 4 الی 5 ثانیه در محدوده تحت پوشش کلن کسل باشند.

نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان

امکان توقف نبرد بدون از دست دادن کاپ وجود دارد!

شما می‌توانید با لمس گزینه End Battle در شرایطی که پس از یک اتک هنوز سازه ای از ساختمان های دشمن واژگون نشده است، نسبت به توقف نبرد اقدام کنید. در این شرایط هیچ ترافی یا کاپی را از دست نمی‌دهید. اگر در انتخاب این گزینه تعلل نمایید، به جای آن گزینه Surrender به معنای تسلیم نمایان می‌شود که لمس آن منجر به از دست دادت کاپ خواهد شد.

نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان

بیس هایی که با لمس گزینه Next در جستجو نمایان می‌شوند، هر بار نسبت به بیس قبل ضعیف‌تر هستند!

زمانی که در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) گزینه Attack را به منظور اتک دادن به بیس های دشمنان انتخاب می‌کنید، جستجوی اتوماتیک بازی آغاز می‌شود و بیس هایی برایتان پیشنهاد داده می‌شوند تا به آن‌ها حمله کنید. هر بار که در این پنجره گزینه Next را لمس کنید، بیس بعدی که نمایان می‌شود از بیس قبلی ضعیف‌تر خواهد بود.

نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان

با هر باز زدن گزینه Next طلا از دست می‌دهید!

 دقت داشته باشید که شما با هر بار لمس گزینه Next در صفحه جستجوی بیس ها به منظور اتک دادن، طلا از دست می‌دهید. مقدار طلای دریافتی در زیر گزینه Next نمایش داده شده است.

 

حتما بخوانید:  تعویض صفحه نمایش آیفون X ، آیفون ۸ و ۷ | گارانتی موبایل کمک

برای لوت و کسب اکسیر و طلا به دهکده های مرده اتک دهید!

در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) دو نوع بیس برای اتک دادن وجود دارند. دسته اول بیس های مرده (Dead Bases) هستند. بیس های مرده در واقع دهکده هایی هستند که صاحب آن ها برای مدت زمانی طولانی آنلاین نشده و کالکتورها یا معادن آن‌ها فول است. این بیس ها زمانی هدف اتک خوبی خواهند بود که نیاز به لوت یا جمع‌آوری اکسیر و طلا داشته باشید. در این شرایط می‌توانید از سبک اتک بارچ (Barch) استفاده کنید. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر در مورد این استراتژی حمله به مطالعه مقاله “آموزش تصویری اتک بارچ در کلش اف کلنز (Barch)“ بپردازید.

نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان

اما در سمت مقابل بیس های زنده (Live Bases) قرار دارند که صاحب آن‌ها دائما آنلاین می‌شود و غنائم را از کالکتورها به منابع ذخیره سازی منتقل می‌کند. شما با نگاه کردن به کالکتورها یا همان منابع دشمن می‌توانید وضعیت دهکده را تشخیص دهید و بفهمید که آن دهکده یک دهکده مرده است یا دهکده زنده!

برای گرفتن سه ستاره در اتک ها باید تمام ساختمان های دشمن را نابود کنید!

یکی دیگر از نکات مهم بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) مربوط به گرفتن سه ستاره در اتک ها و افزایش کاپ می‌شود. شاید هنوز متوجه نشده باشید که چگونه در تک های کلش اف کلنز (Clash of Clans) می‌توانید به سه ستاره دست پیدا کنید و یا سیستم ستاره دهی کلش اف کلنز در نبردها چه روالی دارد! اتک های بازی کلش به گونه‌ای تنظیم شده‌اند که به محض از بین رفتن 50 درصد از ساختمان های مپ دشمن، یک ستاره دریافت می‌کنید. با نابود کردن تاون هال دشمن هم یک ستاره دریافت خواهید کرد. نهایتا با نابودسازی تمام سازه های دشمن هم ستاره سوم برایتان به ارمغان آورده می‌شود. پس برای اینکه در اتک ها سه ستاره کسب کنید باید تمام ساختمان های دشمن را نابود نمایید.

نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان

به راه های ورود مپ و چینش دیوار ها دقت کنید!

در برخی شرایط می‌بینید که تمام قسمت‌های مپ یک دهکده دیوارچینی شده‌اند و فقط یک راه ورود گذاشته شده است! خب مشخصا این راه ورود می‌تواند یک تله باشد! بنابراین اگر با دهکده هایی مواجه شدید که این نوه چینش دیوار دارند، به مجرای ورودی که برایتان تعبیه شده است توجه نکنید چرا که احتمالا درگیر تله های دشمن می‌شوید.

از اسپل یا طلسم Rage و Heal درست استفاده کنید!

نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان

استفاده درست از دو طلسم یا اسپل خشم (Rage Spell) و هیل (Heal Spell) به واقع یکی از نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن موفقیت آمیز به دشمنان محسوب می‌شوند. اغلب افراد این طلسم ها را در مکانی خالی می‌کنند که بیشتر تعداد نیرو هایشان در آن لحظه در آنجا حضور دارند، اما این روش غلط است. سعی کنید طلسم های مذکور را به شیوه ای خالی کنید که محدوده آن ها بیشتر در جلوی مسیر سرباز های قرار بگیرد تا با پیشروی آ‌ها محدوده اثرگذاری طلسم حفظ شود.

طلسم رعد و برق را فراموش نکنید!

نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان

طلسم رعد و برق از طلسم های جالبی است که می‌توانید برای اتک دادن در بازی کلش اف کلنز از آن استفاده کنید. این طلسم می‌توانید به ساختمان ها، دیوارها و نیرو های دشمن آسیب برساند. شناسایی این اسپل و نحوه عملکرد آن از نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن موفق محسوب می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد الگوی این طلسم از مقاله “شرح الگوی عملکرد اسپل رعد و برق کلش اف کلنز“ استفاده کنید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به نکات مهم بازی کلش اف کلنز برای اتک دادن به دشمنان (Clash of Clans) اشاره داشتیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

Comments are closed.