دانلود clash of clans جدید

دانلود clash of clans جدیدReviewed by hossein hashemi on Nov 28Rating: 4.5دانلود clash of clans جدیددانلود clash of clans جدید

دانلود clash of clans جدید

جدیدترین نسخه بازی کلش آف کلنز

برای دانلود آخرین نسخه بازی clash of clans از لینک زیر استفاده کنید :

%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%da%a9%d9%84%d8%b4

کلش آو کلنز (به انگلیسی: Clash of Clans) دانلود clash of clans ، به معنی «جنگ قبایل»، یک بازی رایگان تلفن همراه و تبلت به صورت آنلاین به سبک بازی ویدئویی راهبردی است که توسط شرکت سوپرسل طراحی شده است. این شرکت در شهر هلسینکی پایتخت کشور فنلاندقرار دارد

در سال ۲۰۱۶، ۷۳ درصد از سهام شرکت سوپرسل به شرکت چینی تنسنت فروخته شد و این شرکت حق تعیین استراتژی همهٔ بازی‌های سوپرسل را دارد.

 

تاریخ انتشار بازی clash of clans :

Clash of Clans در ۲ اوت ۲۰۱۲ برای سیستم عامل آی‌اواس منتشر شد. این بازی همچنین برای اندروید در سال۲۰۱۳ در کانادا و فنلاند و نهایتاً در ۷ اکتبر ۲۰۱۳ در گوگل پلی به صورت بین‌المللی برای این سیستم عامل منتشر شد.

 

دانلود clash of clans

 

داستان بازی کلش آف کلنز :

در این بازی شما رهبری قبیله‌ای کوچک را به عهده می‌گیرید. در این بازی چهار عنصر بسیار مهم وجود دارند: طلا، اکسیر، اکسیر سیاه و الماس. اکسیر ماده‌ای به رنگ بنفش (صورتی) است که توسط دستگاه‌های سازنده اکسیر تولید می‌شود و نقش بسیار مهمی در پیش‌رفت قبیلهٔ شما دارد. برای ساخت یا ارتقای هجده نوع سرباز یا برای ارتقاء دادن ساختمان‌های مربوط به ارتش نیاز به مقادیر گوناگونی از اکسیر خواهید داشت. در آغاز بازی شما دو دستگاه سازنده اکسیر دریافت می‌کنید که به صورت خودکار برای شما اکسیر تولید می‌کنند و این اکسیر در بخشی به نام مخزن اکسیر نگه‌داری می‌شود. در ادامه با پیشرفت دهکده می‌توانید دستگاه‌های سازنده اکسیر را پیشرفته کنید و به شمار تولید آن‌ها اضافه کنید. سربازان شما در سربازخانه و به‌وسیلهٔ اکسیر ساخته می‌شوند. در بازی طلسم‌هایی نیز وجود دارد که در کارخانه طلسم‌سازی ساخته می‌شوند. از طلا نیز بیشتر برای ساخت و ارتقای وسایل دفاعی، دیوارها و ساختمان اصلی استفاده می‌شود.

همچنین شما می‌توانید با حمله به دیگر قبایل و غارت دهکده‌های آن‌ها هم پیشرفت کنید و هم طلا و اکسیر زیادی به دست بیاورید. طلا نیز توسط دستگاه سازنده طلا به دست می‌آید که در ابتدای بازی دو عدد از آنها را در اختیار خواهید داشت.

اکسیر سیاه (نفت) ماده‌ای کم‌یاب و ارزشمند است که از آن برای ساخت و ارتقای سربازانی که توسط اکسیر سیاه در سربازخانه سیاه ساخته می‌شوند، ساخت و ارتقای قهرمانان یعنی پادشاه بربرها و ملکه کمان‌دار و محافظ بزرگ و همچنین شارژ کردن برج جهنمی و کمان ایکس استفاده می‌شود.

الماس‌ها نیز رنگ سبزی دارند و برای افزودن کارگر و سرعت بخشیدن به ارتقا دادن‌ها استفاده می‌شود. الماس را با پول واقعی می‌توان خرید.

همچنین عوامل طبیعی نیز در این بازی وجود دارند که بعضی اوقات با از بین بردن آن‌ها الماس دریافت می‌کنید؛ و جعبه‌ای نیز به نام جعبه الماس وجود دارد که با از بین بردن آن تعداد ۲۵ الماس در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

اطلاعات بازی کلش آف کلنز :

ساختمان‌های اصلی
ردیف نام فارسی نام انگلیسی حداکثر تعداد حداکثر سطح
۱ تالار شهر Town Hall ۱ ۱۱
۲ کلبهٔ سازنده Builder’s Hut ۵ ۱
۳ قلعهٔ قبیله Clan Castle ۱ ۶
منابع
ردیف نام فارسی نام انگلیسی حداکثر تعداد حداکثر سطح
۱ معدن طلا Gold Mine ۷ ۱۲
۲ انبار طلا Gold Storage ۴ ۱۲
۳ اکسیر ساز Elixir collector ۷ ۱۲
۴ انبار اکسیر Elixir Storage ۴ ۱۲
نیروها
ردیف نام فارسی نام انگلیسی فضای خانه سازی حداکثر سطح
۱ بربر Barbarian ۱ ۷
۲ کماندار Archer ۱ ۷
۳ غول Giant ۵ ۸
۴ جن Goblin ۱ ۷
۵ دیوار شکن Wall Breaker ۲ ۶
۶ بالون Balloon ۵ ۷
۷ جادوگر Wizard ۴ ۷
۸ شفا دهنده Healer ۱۴ ۴
۹ اژدها Dragon ۲۰ ۶
۱۰ P.E.K.K.A P.E.K.K.A ۲۵ ۵
۱۱ بچه اژدها Baby Dragon ۱۰ ۵
۱۲ معدنچی Miner ۵ ۴
نیروهای پادگان سیاه
ردیف نام فارسی نام انگلیسی فضای خانه سازی حداکثر سطح
۱ خرفتسر Minion ۲ ۷
۲ گراز سوار Hog Rider ۵ ۶
۳ والکیری Valkyrie ۸ ۵
۴ غول سنگی Golem ۳۰ ۵
۵ ساحره Witch ۱۲ ۳
۶ لاوا هوند Lava Hound ۳۰ ۴
۷ له کننده Bowler ۶ ۳
طلسم‌ها
ردیف نام فارسی نام انگلیسی فضای خانه سازی حداکثر سطح
۱ طلسم رعد و برق Lightning Spell ۲ ۷
۲ طلسم شفابخش Healing Spell ۲ ۶
۳ طلسم خشم Rage Spell ۲ ۵
۴ طلسم پرش Jump Spell ۲ ۳
۵ طلسم یخزدگی Freeze Spell ۲ ۵
۶ طلسم شبیه‌سازی Clone Spell ۴ ۴
طلسم‌های کارخانه طلسم سیاه
ردیف نام فارسی نام انگلیسی فضای خانه سازی حداکثر سطح
۱ طلسم سمی Poison Spell ۱ ۴
۲ طلسم زلزله Earthquake Spell ۱ ۴
۳ طلسم شتاب Haste Spell ۱ ۴
۴ طلسم اسکلت Skeleton Spell ۱ ۴

 

 

آموزش جنگ بین کلن ها در بازی کلش آف کلنز :

قبیله یکی از مهم‌ترین اجزای بازی است؛ شما پس از پرداخت ۱۰۰۰۰ سکه و بازسازی قلعه قبیله می‌توانید به یک قبیله ملحق شوید. در قبیله می‌توان با هم قبیله ای‌ها گفتگو کرد و درخواست نیرو داد. از اجزای مهم قبیله جنگ بین قبایل است که پاداش‌های خوبی دارد؛ نبرد قبیله‌ای دو روز به طول می‌انجامد؛ روز اول روز آماده‌سازی قبیله و برانداز کردن حریف خود و چیدن استراتژی مناسب و روز دوم روز اصلی جنگ است که شما با دو حمله‌ای که در اختیار دارید به نبرد می‌روید و در صورت کسب ستاره پاداشی متناسب به سطح حریف دریافت می‌کنید .

 

دانلود clash of clans

 

میزان درآمد بازی کلش آف کلنز :

بازی کلش آف کلنز در آوریل ۲۰۱۳ به‌همراه بازی هی دی (Hay day) توانست درآمد خالصی به مبلغ ۲۷۹ میلیون دلار کسب کند. درآمد روزانهٔ این بازی ۲٫۴ میلیون دلار است که از ۸٫۵ میلیون کاربر این درآمد را کسب کرده است. نرم‌افزار کاربردی این بازی در بازهٔ دسامبر ۲۰۱۲ تا می ۲۰۱۳ جزو ۵ نرم‌افزار کاربردی برتر از نظر دانلود بوده است. نرم‌افزار کاربردی این بازی سومین بازی پرفروش در اپ استور و گوگل پلی بوده است.

 

 

منبع :

ویکی پدیا

Comments are closed.