آموزش Xmod برای کلش

آموزش Xmod برای کلش

آموزش Xmod برای کلش

 

 

آموزش Xmod برای کلش

 

 

یکی از بازی های محبوب این روزها، Clash of Clans است. کلش یک بازی استراتژیک است که در آن شما باید با ساخت یک دهکده و بزرگ کردن آن به مرور زمان به یک امپراطوری بزرگ برسید. شما باید در طول بازی به دهکده های دیگر حمله کنید و همچنین جلوی حمله سایر رقبا را بگیرید.

 

بسیاری از افراد دوست دارند برای افزایش سرعت پیشرفت از نرم افزار های کمکی استفاده کنند. یکی از این نرم افزار ها Xmod Games است. این نرم افزار کمک بسیار زیادی در طول بازی به شما میکند.

 

در این مطلب آموزش Xmod برای کلش را برای شما آماده کرده ایم.

 

روت و جیلبرک:

لازمه اصلی استفاده از این نرم افزار روت کردن تلفن همراه اندرویدی و همچنین جیلبرک کردن iOS است. شما باید تلفن همراه خود را روت یا جیلبرک کنید تا Xmod Games در تلفن همراه شما کار کند.

 

نصب و راه اندازی:

نرم افزار را نصب کرده و وارد محیط نرم افزار شوید. در صفحه اول نرم افزار لیست بازی هایی را مشاهده میکنید. این بازی ها، بازی هایی هستند که شما در تلفن همراه خود دارید و نرم افزار قابلیت هک کردن آن را دارد. بازی مورد نظر را انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید.

 

نصب مود:

پس از ورود به منو بازی در پایین صفحه گزینه ای به اسم Install MOD وجود دارد. در این مرحله شما نیاز به اینترنت دارید. پس از اتصال به اینترنت این گزینه را انتخاب کرده و پس از چند لحظه این گزینه به رنگ سبز در می آید.

 

اجرای بازی:

با کلیک روی گزینه Launch شما وارد بازی میشوید. توجه داشته باشید که برای ورود به بازی در حالت هک شده حتما باید از داخل این نرم افزار اقدام به اجرای بازی کنید.

 

اطمینان از هک شدن بازی:

اگر در گوشه صفحه خود علامت X را مشاهده کردید یعنی بازی هک شده است.

 

اجرای هک در بازی:

با کلیک روی گزینه X منوی هک بازی برای شما به نمایش در میاید. به وسیله این منو میتوانید هک هایی روی بازی اعمال کنید. برای مثال میتوانید در بازی کلش آف کلنز با روشن کردن گزینه Keep Active به بازی اجازه ندهید که پس از مدتی ساکن بودن قطع شود. یا با انتخاب مقدار لوت مورد نیاز در 3 گزینه اول منو و روشن کردن گزینه Search Switch بازی به صورت اتوماتیک جستجو میکند و تنها دهکده هایی با لوت مورد نظر شما را نمایش میدهد.

Comments are closed.