آموزش اتک دادن یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز

آموزش اتک دادن یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز

اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله “معرفی و آشنایی با Builder Base کلش اف کلنز (بیلدر بیس)“ در رابطه با Builder Base صحبت کردم و شما را با مقدمات این بیس ثانویه در بازی کلش اف کلنز آشنا ساختیم. همانطور که اشاره کرده بودیم، بیلدر بیس (Builder Base) مکانی است که شما باید در آن به انجام دوئل با سایر گیمر های بازی کلش بپردازیم. اما شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شده باشد که چگونه می‌توانیم این دوئل را شروع کنیم؟

در این مقاله قصد داریم به آموزش اتک دادن یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز (بیلدر بیس) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

اتک دادن یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز (بیلدر بیس)

برای اینکه بتوانید در بیلدر بیس (Builder Base) یک دوئل را شروع کنید، باید حتما کمپ های (Army Camp) مپ شما پر از سرباز شده باشند. پر کردن کمپ های بیلدر بیس (Builder Base) برخلاف بیس اصلی بازی کلش اف کلنز به صورت خودکار انجام می‌شود و بدین منظور سورس هایی نظیر طلا یا اکسیر مصرف نخواهد شد. تنها کاری که لازم است شما انجام دهید، صبر کردن محسوب می‌شود. پس در قدم اول برای اتک دادن یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز (بیلدر بیس) باید صبر کنید تا کمپ هایتان پر از سرباز شود.

اتک دادن یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز

زمانی که عبارت Full را در بالای تمام کمپ های خود مشاهده کردید، می‌توانید یک اتک یا بهتر بگوییم دوئل را در بیلدر بیس کلش اف کلنز انجام دهید. بدین منظور آیکون با عنوان Attack! را از گوشه سمت چپ و پایین صفحه انتخاب کنید. سپس در پنجره پاپ آپ نمایان شده، گزینه Find Now! را لمس نمایید.

اتک دادن یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز (بیلدر بیس)

به محض اینکه این گزینه را لمس کردید، دوئل آغاز می‌شود و حریف شما مشخص می‌گردد. در این شرایط شما بیلدر بیس (Builder Base) حریف را می‌بینید و می‌توانید نیروهایتان را در هر لحظه و هر بخشی که تمایل دارید پیاده کنید تا اتک صورت پذیرد. برای انجام اتک عجله نکنید، چرا که شما 1 دقیقه زمان دارید تا استراتژی و سبک اتک خود را با توجه به مپ دشمن مشخص کنید. از منوی زیرین صفحه هم می‌توانید در صورت تمایل نوع سرباز هایتان را تغییر داده و مشخص کنید.

اتک دادن یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز (بیلدر بیس)

بعد از اینکه اتک شما به پایان رسید و نیرو هایتان همگی از بین رفتند، میزان خرابی که ایجاد کردید مشخص می‌شود. شدت خرابی با سه ستاره و درصد مشخص می‌شود. هر چه تعداد ستاره و درصد خرابی بیشتری در اتک به دست آورید، شانس برنده شدن شما در دوئل هم بیشتر خواهد بود.

اتک دادن یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز (بیلدر بیس)

سپس باید منتظر بمانید تا فردی که با وی دوئل بودید هم اتک خود را به اتمام برساند. سپس مقایسه‌ای مابین امتیازی که شما و او از خرابی های اعمال شده به دست آورده‌اید انجام می‌شود و برنده دوئل می‌شود. دقت کنید که برای مشخص شدن برنده در دوئل ها یا حمله در Builder Base کلش اف کلنز (بیلدر بیس) اولویت با تعداد ستاره‌هایی است که کسب می‌کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این موضوع از مقاله “قوانین تعیین برنده اتک در Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans)“ استفاده کنید.

Comments are closed.