راشینگ در کلش (Rushing) یا مکسینگ (Maxing) کلش اف کلنز چیست؟

راشینگ در کلش (Rushing) یا مکسینگ (Maxing) کلش اف کلنز چیست؟

در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) از اصطلاحات بسیار خاصی استفاده می‌شود که گاها برای کاربران سردرگم کننده هستند. برای مثال بیس مرده (Dead Base) و بیس زنده (Live Base) از جمله اصطلاحات رایج بازی کلش اف کلنز محسوب می‌شوند.

اما دو اصطلاح دیگر رایج در بازی Clash of Clans به ترتیب راشینگ (Rushing) و مکسینگ (Maxing) نام دارند. برای مثال گفته می‌شود که فلان بازیکن از استراتژی راشینگ استفاده می‌کند و یک راشر (Rusher) است یا در سمت مقاله گفته می‌شود که فلان بازیکن از استراتژی مکسینگ استفاده می‌کند و یک مکسر (Maxer) است. اما راشینگ و مکسینگ چه معنایی دارند؟

در این مقاله قصد داریم در مورد ماهیت راشینگ در کلش (Rushing) یا مکسینگ (Maxing) کلش اف کلنز صحبت کنیم و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار دهید. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

راشینگ در کلش

راشینگ در کلش اف کلنز (Clash of Clans) به چه معناست؟

راشینگ یا Rushing در بازی کلش اف کلنز به استراتژی لول آپ یا ارتقاء لولی گفته می‌شود که در آن گیمر فقط سعی دارد تاون هال (Town Hall) خود را ارتقاء دهد و به آپگرید سایر ساختمان‌ها و نیرو های خود اهمیت نمی‌دهد. به این سبک اصطلاحا راشینگ گفته می‌شود و فردی که این سبک را دنبال کند یک راشر کلش اف کلنز محسوب می‌شود.

مکسینگ در کلش اف کلنز (Clash of Clans) چیست؟

مکسینگ یا Maxing در بازی کلش اف کلنز به استراتژی گفته می‌شود که در آن گیمر با هر مرحله آپدیت تاون هال سعی می‌کند که سایر ساختمان ها و نیرو هایش را هم تا حد امکان آپگرید کند. به بیان دیگر در این نوع سبک یا استراتژی فقط به لول آپ تاون هال اهمیت داده نمی‌شود. به گیمری که از این سبک یا استراتژی استفاده کند، اصطلاحا مکسر گفته می‌شود.

راشینگ در کلش (Rushing) یا مکسینگ (Maxing) کلش

کدام استراتژی را انتخاب کنیم؟ راشینگ یا مکسینگ؟

انتخاب استراتژی راشینگ یا مکسینگ کامل به سلیقه شخصی شما باز می‌گردد. بعضی از افراد تمایل دارند که تاون هال آن‌ها لول بالایی داشته باشد، بنابراین برای این افراد  استراتژی راشینگ گزینه بهتری خواهد بود. در سمت مقابل برخی افراد هم تمایل دارند که فارغ از لول تاون هال، سایر ساختمان ها و نیرو هایشان هم ارتقاء یافته و قدرت بیشتری را ارائه کنند. بنابراین برای این افراد استراتژی مکسینگ بهتر است.

استراتژی راشینگ شاید در ابتدا موثر واقع شده و شما را به لول های بالای تاون هال و مجموعه‌ای از ساختمان ها و آیتم های متنوع برساند، اما ممکن است در راز مدت مشکلاتی را برایتان به همراه داشته باشد و نهایتا شما را مجبور کند که انرژی و زمان زیادی را به طور آنی برای ارتقاء سایر بخش های دهکده خود صرف کنید. استراتژی مکسینگ هم معایب و مزیت‌های خاص خود را دارد که قصد نداریم وارد جزئیات آن شویم.

حتما بخوانید:  تعمیر یا تعویض دوربین J3 Pro سامسونگ – J3110 | موبایل کمک

راشینگ در کلش (Rushing) یا مکسینگ (Maxing) کلش

بنابراین توصیه ما این است که همیشه اعتدال را رعایت کنید. سعی کنید که در کنار تاون هال سایر ساختمان و نیرو هایی که به آن‌ها نیاز دارید را هم ارتقاء دهید. نیازی نیست که بیش از اندازه لول سایر ساختمان هایتان را ارتقاء داده و در آخر به لول آپ تاون هال بپردازید، بلکه باید مابین این دو مقوله تعادل ایجاد کنید تا به بهترین نتیجه ممکن دست یابید. می‌توانید از بخش نظرات همین مقاله برای اشتراک گذاری تجربیات خود با سایر دوستان هم استفاده کنید.

Comments are closed.