معرفی سرباز های Builder Base یا دهکده دوم کلش اف کلنز

معرفی سرباز های Builder Base یا دهکده دوم کلش اف کلنز

اگر هنوز با بیلدر بیس (Builder Base) یا دهکده دومی که به بازی کلش اف کلنز اضافه شده است آشنایی کامل ندارید، توصیه می‌کنیم که حتما مقاله “معرفی و آشنایی با Builder Base کلش اف کلنز (بیلدر بیس)” را مطالعه کنید. در Builder Base شما با سرباز هایی رو به رو می‌شوید که شاید اغلب آن‌ها از نظر ظاهری مشابه با سرباز های عادی بازی باشند، اما عملا اینطور نیست و هر یک از این سرباز ها قابلیت‌های ویژه‌ای دارند.

در این مقاله قصد داریم به معرفی سرباز های Builder Base یا دهکده دوم کلش اف کلنز (Clash of Clans) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

بربرین خروشان (Raged Barbarian)

بربرین خروشان (Raged Barbarian)

 

اولین سربازی که در دهکده دوم یا همان Builder Base کلش اف کلنز با او رو به رو می‌شوید، بربرین خروشان یا Raged Barbarian است. این سرباز ها یک قابلیت یا ابیلیتی منحصر به فرد دارد و آن مربوط به افزایش سرعت و قدرت آسیب رسانی (دمیج) آن‌ها در چند ثانیه ابتدای پیاده کردن محسوب می‌شود. با استفاده درست از بربرین خروشان در نبردهای بیلدر بیس می‌توانید خرابی بسیار عالی را به بار آورید، اما فراموش نکنید که این سرباز ها در مقابل مین های دشمن و تله های زمینی همچون تله فنری حساس هستند.

آرچر زیرک (Sneaky Archer)

سرباز های Builder Base یا دهکده دوم کلش اف کلنز

آرچر زیرک هم یکی دیگر از سرباز های Builder Base یا دهکده دوم کلش اف کلنز محسوب می‌شود که یک دور زن است و می‌تواند از راه دور به ساختمان های دشمن اتک دهد. اسنیکی آرچر یک قابلیت یا ابیلیتی خاص دارد و به موجب آن می‌تواند تا چند ثانیه بعد از پیاده شدن نامرئی مانده از دید ساختمان های دشمن پنهان شود. با وجود اینکه وی از دید سازه های دشمن پنهان است، می‌تواند به آن‌ها اتک دهد. در استفاده از آرچرها باید دقت کافی صرف شود چرا که آن‌ها خون کمی دارند و خیلی زود می‌میرند. برای استفاده صحیح از آرچرها بهتر است آن‌ها را در کنار جاینت ها استفاده کنید.

جاینت بوکسور (Boxer Giant)

سرباز های Builder Base یا دهکده دوم کلش اف کلنز

جاینت بوکسور برخلاف آرچر و بربرین از خون بسیار زیادی برخوردار است و می‌تواند در اتک های شما نقش یک تانک (سپر و نیروی ضربه خور)  واقعی را ایفاء کند. قابلیت یا ابیلیتی ویژه جاینت بوکسور این است که اولین مشت وی 250 درصد آسیب یا دمیج بیشتری به ساختمان های دشمن وارد می‌کند. سرعت حرکت جاینت بوکسور پایین است و بهتر است که از آن در کنار نیرو های دور زنی همچون آرچر استفاده شود.

بتا مینیون (Beta Minion)

سرباز های Builder Base یا دهکده دوم کلش اف کلنز

بتا مینیون هم از دیگر سرباز های Builder Base یا بیلدر بیس کلش اف کلنز (Clash of Clans) است که استفاده از آن در برخی شرایط بسیار کاربردی محسوب می‌شود. بتا مینیون یک سرباز دور زن و پرنده است، پس ساختمان های دفاعی نظیر کنون (Cannon) نمی‌توانند به آن آسیب بزنند. همچنین تله‌هایی نظیر مین‌ها، تله فنری و سایر تله‌های زمینی آسیبی به بتا مینیون‌ها وارد نمی‌کنند. ابیلیتی یا قابلیت ویژه بتا مینیون ها این است که سه اتک اول خود را با فاصله زیادتری نسبت به حالت معمولی به ساختمان های دشمن وارد می‌کنند. این موضوع سبب می‌شود بدون اینکه در دید ساختمان های دفاعی دشمن باشید، بتوانید به بیس او اتک دهید. البته فراموش نکنید که بتا مینیون ها خون بسیار کمی دارند و به سرعت از بین می‌روند.

بومبر (Bomber)

سرباز های Builder Base یا دهکده دوم کلش اف کلنز

بومبر سربازی است که در دست خود بمب های بسیار قوی داشته و آن‌ها را از راه دور به سمت ساختمان های دشمن پرتاب می‌کند. دمیج یا آسیبی که بمب های او به ساختمان ها وارد می‌کنند بسیار شدید است و عموما از آن‌ها برای از بین بردن دیوارها استفاده می‌شود. خوشبختانه مانند بازی کلش رویال (Clash Royale) بومبرهای جدید Builder Base بعد از پرتاب کردن بمب از بین نمی‌روند و می‌توانند به مسیر ویرانسازی خود ادامه دهند. قابلیت ویژه‌ای که بومبرها ارائه می‌کنند این است که اولین بمب پرتابی آن‌ها 200 درصد دمیج بیشتری به ساختمان های دشمن وارد خواهد کرد. متاسفانه بومبر ها از نظر خون بسیار ضعیف هستند و ظاهرا علاقه بسیار زیادی به نابود کردن دیوارهای دشمن دارند که این مسئله ممکن است برایتان دردسرساز شود.

بیبی دراگون (Baby Dragon)

سرباز های Builder Base یا دهکده دوم کلش اف کلنز

به واقع بیبی دراگون یکی از بهترین سرباز های Builder Base یا دهکده دوم کلش اف کلنز است. بیبی دراگون سرعت حرکت نسبتا پایینی دارد اما به شکل فوق‌العاده خوبی به ساختمان های دشمن آسیب می‌رساند. این سرباز دور زن و پرنده است، پس ساختمان های دفاعی همچون کنون قادر به آسیب رساندن به او نخواهند بود و تله های زمینی هم برای او کارایی ندارند.

کنون کارت (Cannon Cart)

سرباز های Builder Base یا دهکده دوم کلش اف کلنز

کنون کارت ها در واقع توپ های دارای چرخ هستند و قدرت آسیب رسانی بسیار بالایی دارند. این سرباز ها یا بهتر بگوییم نیرو ها از راه دور به ساختمان های دشمن ضربه می‌زنند و ترکیب آن‌ها با جاینت لول آپ شده یا بتل مشین (Battle Machine) می‌تواند پیروزی شما در نبردهای Builder Base کلش اف کلنز را تضمین کند.

سایر سرباز های Builder Base کلش اف کلنز

سرباز های دیگری همچون نایت ویچ (Night Witch) به معمای جادوگر شب، دراپ شیپ (Drop Ship) و سوپر پکا (Super P.E.K.K.A) هم در بیلدر بیس یا همان دهکده دوم بازی کلش اف کلنز ارائه شده‌اند اما هنوز استفاده از آن‌ها امکانپذیر نیست. احتمالا در آپدیت های بعدی کلش اف کلنز شاهد ارائه این نیرو ها یا سرباز ها خواهیم بود.

Comments are closed.