آموزش حمله با بالون در بازی کلش

آموزش حمله با بالون در بازی کلش

 

 

حمله با بالون در بازی کلش

حمله با بالون در بازی کلش

 

 

کلش آو کلنز نام بازی آنلاینی است که به تازگی توانسته هواداران بسیار زیادی را جذب خود کند. در این بازی شما باید دهکده خود را گسترش دهید و روز به روز قدرتمندتر شوید.

 

یکی از مهم ترین کارهای بازی، حمله کردن است. برای حمله شما استراتژی های متفاوتی باید داشته باشید. یکی از بهنرین شگردهای حمله، حمله با بالون و مینیون است.

 

در این مطلب آموزش حمله با بالون و مینیون را برای شما آماده کرده ایم.

 

استفاده از این استراتژی بسیار کم خرج و سریع می باشد. زیرا ساخت بالون هزینه ای همانند هزینه ی ساخت غول (Giant) دارد و مینیون نیز بسیار کم هزینه و سریع است. (باید توجه داشته باشید که ساخت مینیون به وسیله ی Dark Baracks صورت میگیرد)

 

اطلاعات کلی

حمله با این استراتژی به شما کمک می کند که حمله هایی سنگین و اغلب 100% یا همان 3 ستاره را بگیرید و از این رو برای کلن وار هم کاربرد دارد.

سرعت بالون در حمله 10 میباشد ولی سرعت مینیون  32 است و از این رو سریع ترین سرباز بازی محسوب می شود و از طرفی فضای مورد نیاز مینیون 2 است و شما می توانید تعداد زیادی از آن ها را برای حمله با خود ببرید.

اولویت حمله کردن بالون ها وسایل دفاعی است و مینیون ها هم هر چیزی که نزدیکشان باشد و بالون ها جای می گذارند را تخریب می کنند.

 

استراتژی حمله

بالون و مینیون نیرو های هوایی هستند و توپ ها و خمپاره ها (Mortar And Canons) روی آن ها تاثیری ندارند. بدترین دشمن این استراتژی ایردیفنس ها (Air Defense) هسنتد. پس باید قبل از هر کار سعی کنیم تخریب این ساختمان ها را اولویت قرار دهیم. در غیر این صورت به سرعت حمله ما شکست خواهد خورد. همچنین آرچر تاور (Archer Tower) و (Wizard Tower) ها هم می توانند مینیون ها را به سرعت نابود کنند.

همچنین باید در نظر گرفت که استفاده از اسپل هم مهم است و پیشنهاد ما استفاده از طلسم خشم (Rage Spell) و شفادهنده (Healing Spell) است.

برای شروع حتما کلن کستل حریف را خالی کنید و بعد از خالی کردن بالون ها را طوری خالی کنید که بتوانند به راحتی به ایر دیفنس ها برسند. پس از خراب شدن لایه اول دفاعی دشمن می توانید مینیون ها را توی مپ خالی کنید کنید تا بقیه ساختمان ها را خراب کنند.

هنگام نزدیک شدن بالون ها به ایر دیفنس می توانید از Rage Spell و هنگامی که بمب هوایی (Air Bomb) به بالون ها برخورد می کند از Healing Spell استفاده کنید.

Comments are closed.