۱۰ نکته مهم برای شروع بازی کلش رویال

۱۰ نکته مهم برای شروع بازی کلش رویال

 

۱۰ نکته مهم برای شروع بازی کلش رویال

 1.  کارت های خود را هدر نکنید
  مدیریت اکسیر مهمترین بخش بازی کلش رویال است. اگر شما اکسیر نداشته باشید نمی توانید از کارت های جدید در زمین استفاده کنید. پس خیلی مراقب باشید که از کارت ها کجا و چه زمانی استفاده کنید. اجازه بدهید اکسیرتان کامل پر شود و ببینید که طرف مقابلتان چه حرکتی انجام میدهد تا بتوانید اقدامات لازم برای مقابله با دشمنتان را انجام دهید. هیچ چیز بدتر ازاین نیست که اکسیر نداشته باشید و با ۱ بشکه اسکلت بهتون حمله بشه ?
  خرید گیفت کارت
 2.  دسته کارتهایتان را مخلوط کنید
  همراه داشتن تمام کارت های با قدرت بالا در ترکیبتان شاید به نظر خیلی خوب باشد! اما نه زمانی که مجبور باشید ۲۰ثانیه صبر کنید تا بتوانید از کارت بعدی استفاده کنید. همیشه ۲ کارت با اکسیر مصرفی کم در ترکیب خود داشته باشید بنابر این شما همیشه راهی برای خنثی کردن قدرت اولیه پرینس یا ارتش اسکلتهای دشمن برای محافظت از ساختمان های خود خواهید داشت .
 3.  نیروهای خود را ترکیب کنید
  در این بازی ترکیبی به عنوان بهرین ترکیب وجود ندارد، اما ترکیب های مختلف و جذابی وجود دارند که می توانند تخریب زیادی داشته باشند. پس باید بتوانید ار کارت های موجود خود بهترین ترکیب را برای خود کشف کنید. شما می توانید با تست کردن ترکیب های مختلف و مشاهده نتیجه به بهترین ترکیب مد نظر خود دست پیدا کنید. در این بازی استراتژی های زیادی وجود دارد و بازی به طور مداوم در حال تحول است به زودی استراتژی های مختلف را بهتان معرفی خواهیم کرد ?
 4.  برای شروع حمله در قسمت انتهایی زمین خود نیرو بزارید.
  شما همیشه نباید برای حمله از جلوترین منطقه شروع به حمله کنید بعضی مواقع بهتره که از انتهای زمین خودتون کارت بزارید چرا گه وقط بیشتری خواهید داشت که برای حمله از کارت های بیشتری استفاده کنید همچنین در اوایل بازی زمانی مه حریف شروع به حمله میکند شما با قرار دادن یک کارت در انتهای زمین خود میتوانید در زمان صرفه جویی کنید
 5.  صرف اکسیر کمتر نسبت به حریف خود
  شاید به نظر خیلی ساده باشه ولی این چیزیه که باید موقع استفاده از هر کارت بهش فکر کنید . زمانی که حریف شما شروع به حمله می کند شما میتوانید با کارت های ارزان در مقابلش دفاع کنید یا با کم کردن سرعت حمله طرف مقابل باعث نابودی نیروی آن توسط ساختمان هایتان باشید .
 6.  دفاع بهترین حمله !
  واکنش مناسب به حمله طرف مقابل بهترین اتفاقیه که تو بازی کلش رویال میتونه میوفته. برای مثال اگر طرف شما از کارت پرینس استفاده کند شما می توانید با قرار دادن ارتش اسکلت ها ( skeleton army ) حمله او را خنثی کنید یا در صورت استفاده از بشکه گوبلین ( Goblin Barrel ) با استفاده از کارت تیر ها ( Arrows ) می توانید نیروی او را از بین ببرید و …
 7.  حمله بهترین دفاع !
  بعضی وقت ها هیجان انگیزتره که بقیه نسبت به حمله شما واکنش نشون بدن پس زیرکانه نقشه حمله رو بکشید طوری که طرف مقابل وقت حمله کردن به شما را نداشته باشد و سرگرم دفاع کردن باشد برای مثال پشت سر شوالیه ( Knight ) اسکلت بمبر ( skeleton bomber) قرار دهید و تماشا کنید که چگونه مسیر را پاکسازی می کند و یا از جیانت به عنوان سپر استفاده کنید و پشت سر آن از گوبلین و آرچر بهره ببرید و ….
 8.  تماشای TV royale
  اگر می خواهید ببینید که بهترین بازیکنان چه کار هایی می کنند و از چه کارت های در چه زمانی استفاده میکنند به تماشای TV royale بشینید
 9. جم کلش رویال
  یکی از راه هایی که به پیشرفت شما یرعت میبخشد خرید جم کلش رویال است، با خریدن بسته های جم میتوانید با سرعت بیشتری صندوق ها را باز کنید و کارت هایی که مورد نظرتان است را بیابید. تمام بازکنانی که قصد دارند بازی حرفه ای انجام دهند برای زودتر به نتیجه رسیدن جم کلش رویال را خریداری میکنند.
 10.  پیوستن به قبیله ( کلن )
  پیوستن به کلن علاوه بر اینکه بسیار سرگرم کننده خواهد بود کمک بسیار زیادی برای جمع کردن کارت ها و طلا خواهد کرد . ما مطمئن هستیم که درست مثل کلش آف کلنز بزودی نبرد بین کلن ها با غارت های جالب و پاداش از شرکت در این جنگ ها از طرف شرکت سوپرسل ارائه خواهد شد .

Comments are closed.