18
ژانویه

بالاترین کیفیت از سینی کابل

سینی کابل

ABB سیستم های سینی کابل ، از جمله سینی سوراخ دار ، نردبان کابل ، سینی کانال و بند (قاب فلزی) را مستقیماً از امکانات تولیدی در کانادا و عربستان سعودی طراحی و تولید می کند. این امکانات با ترکیب تولید و توزیع محلی با طیف وسیعی از محصولات ، اطمینان حاصل می کنند که می توانیم به طور موثری از تقاضای مشتری پشتیبانی کنیم و به سرعت به زمانهای پروژه برای انواع نصب در مناطق پاسخ دهیم. بنابراین ، چه مشخص کردن یک پروژه بزرگ جدید ، یا به سادگی ترمیم امکانات موجود ، سینی کابل ABB را انتخاب کنید تا مؤثرترین ، مطمئن و طولانی ترین پشتیبانی را برای نیازهای کابل کشی خود ارائه دهید.

سینی کابلمزایای اصلی

دامنه گسترده محصولات

  • موجود در آلومینیوم یا فولاد
  • وظیفه متوسط ​​با وظیفه فوق سنگین ، پوشش انواع نصب
  • انتخاب گسترده ای از اتصالات ، کاورها و لوازم جانبی

سینی کابل

قابلیت اطمینان: سیستم های سینی کابل با طراحی باز ، رطوبت را از بین می برد و باعث آسیب دیدن عایق کابل در هنگام نصب می شود.

تطبیق پذیر: با پیشرفت فن آوری های جدید یا نیازهای جدید بوجود آمده ، روی سازگاری کامل از سیستم سینی کابل حساب کنید زیرا کابل ها می توانند در هر نقطه وارد یا خارج شوند.

نگهداری با سهولت: از آنجا که سیستم های سینی کابل به راحتی قابل بازرسی هستند ، نگهداری به زمان کمتری نیاز دارد ، و حساسیت کمتری نسبت به اتلاف آتش وجود دارد.

خرید سینی کابل

برای خرید انواع سینیکابل با، بهترین قمیت و بالاترین کیفیت با ما تماس بگیرید .