22
آگوست

بررسی انواع سینی کابل

انواع سینی کابل

1.سینی کابل گالوانیزه :

این نوع سینی کابل برای حفاظت از کابل ها در ساختمان ها و اداره ها بیشتر استفاده می شود و متناسب با کابل از این سینی کابل ها استفاده می شود و این نوع سینی بیشتر از سینی کابل های دیگر مورد توجه صنعت کاران در عرصه ی برق و ساختمان قرار گرفته است و در دو نوع آبکاری سرد و گرم موجود است .

2.سینی کابل های استیل :

این نوع سینی کابل ها در مواقعی که آب و هوا مرطوب است و امکان زنگ زدگی وجود داشته باشد جلوگیری می کند از زنگ زدن و این امکانات برای استفاده از این نوع سینی کابل به خصوص در آب و هوای بارانی مورد توجه قرار گرفته است .

3.سینی کابل نردبانی :

از نردبان سینی کابل در جاهای عمودی استفاده می شود و وزن بالایی را تحمل می کند نسبت به سینی کابل های دیگر که در جاهای عمودی قرار دارد این سینی کابل ها از 100 تا 600 میلی متر است و طول های 2 تا 3 متررا دارا می باشد و اگر خواهان طول بیشتری هستید باید به صورت سفارشی اقدام کنید .

4.زانویی 90 درجه سینی کابل :

این نوع سینی کابل برای اتصال سینی کابل بین هم و اتصال بین سینی های عمودی و افقی از زانویی 90 درجه استفاده می شود از جنس های مختلفی از این نوع سینی موجود است .

5.سینی کابل فلزی:

این نوع سینی کابل همچون دیگر سینی کابل ها کارایی دارد اما به علت زنگ زدگی در محیط های مرطوب در محیط های خشک مورد استفاده قرار می گیرد .

6.سینی کابل توری:

این سیستم برای استفاده در محیط های فضای کم مانند سقف کاذب و ساختمان ها و… کاربرد دارد . بسیار مستحکم بوده و قابل انعطاف بوده سینی کابل در یک جا از کابل ها ثابت نگهداری می کند بیشتر برای کابل های مخابراتی و فیبر نوری استفاده می شود . امروزه بخش های مهم و ضروری از ساختمان ها را سینی کابل تشکیل می دهد .

تمام این نوع سینی کابل ها دارای خم هایی بین 2 تا 6 است که بر اساس نیاز برای تحمل وزن از خم های بیشتری در این سینی ها استفاده می شود .

انواع سینی کابل

نصب سینی کابل

این سینی کابل ها همه به یک صورت آن هم به صورت پیچ و مهره و در دو حالت، به صورت عمودی به وسیله ی سینی کابل نرده ای و به صورت افقی بر روی زمین و یا سقف و نصب تمام این سینی ها به کمک ساپورت صورت می گیرد .

 

در آخر…

شما می توانید با مراجعه به آدرس فروشگاه سینی کابل ممتاز و یا شماره گیری شماره ی فروشگاه : 33942464 در صورت هرگونه ثبت شفارش اقدام کنید و یا مشاوره محصولات موجود در فروشگاه به خصوص سینی کابل و انواع آن از متخصصین ما میتوانید مشاوره گرفته و تمام سوالات ذهن خود را برطرف کنید .